O společnosti

V dnešní době je výběr plastových oken a dveří velmi široký. Je velké množství firem jak výrobních tak prodejních. Výběr správného okna je proto pro laika velmi složitý.

Firma MORAVA OKNO se zabývá výrobou, montáží a v neposlední řadě také kvalitním servisem svých výrobků. Veškeré služby a výrobky máme certifikovány. Proto Vám můžeme nabidnout kvalitní produkt jako celek.

Nabízíme prvotřídní plastová okna v systémech

  • TROCAL InnoNova_70.A5 - Dlohodobě prověřěný systém VÝBORNÝ POMĚR KVALITY A CENY
  • TROCAL InnoNova_70.M5 - OKNA BEZ KOMPROMISŮ
  • TROCAL 76MD - INVESTICE DO BUDOUCNOSTI (Vhodné pro pasivní a nízkoenergetické domy).

A navíc všechny systémy v 70 barevných odstínech s exluzivními dekory bez příplatku.

Proč vybrat plastová okna a dveře TROCAL od firmy MORAVA OKNO s.r.o.

1.Garance původu a kvality:

Český autorizovaný výrobce MORAVA OKNO s.r.o. vyrábí plastová okna a dveře z profilových systémů TROCAL v české republice pouze z kvalitních komponentů od renomovaných dodavetů.
Veškeré služby a výrobky máme certifikovány.
Pokud Vám konkurence nabízí „česká okna", ptejte se a případně si nechte doložit původ oken ,protože v kvalitě a životnosti dodávaných oken na našem trhu jsou obrovské rozdíly.
Není výjimkou, že už vyměňujeme i plastová okna pochybného původu nebo špatné kvality.

2.Výběr profilového systemů:

Firma MORAVA OKNO s.r.o. nabízí velký výběr okenních a dveřních systémů.
Proto si každý zákazník může u nás vybrat okna a dveře dle svých požadavků a cenových relací.

3.Největší výběr barev okenních a dveřních dekorů na trhu:

Specialitou firmy MORAVA OKNO je velmi široký výběr barev okenních dekorů. Snažíme se nabídnout zákazníkům co největší možnost individualizace oken a dveří. Naše nabídka okenních folií obsahuje 70barev včetně běžných dekorů dřeva, odstínů RAL dvou odstínu stříbrné až po exluzivní dřevěné dekory. Barvy je možno také kombinovat jiný odstín zvenku a jiný zevnitř.Všechny okenní dekory jsou za jednotnou cenu včetně exluzivních dekorů cool-colors(zůstávají studené i když se zahřejí) a life-like (extrémně odolné vůči atmosférickým vlivům).

4. Servis:

Obvyklá záruka na plastová okna činí 5 let. Případné závady oken a dveří se ale projeví už do 2 let od instalace. Záruky delší 5 let jsou prázdným reklamním lákadlem. Mnohdy důležitější je možnost servisu oken. I významné firmy v oboru totiž zkrachovaly a jejich záruky jsou nevymahatelné. 

Je maximální snahou společnosti vše vyřídit v co nejkratších termínech a ke spokojenosti zákazníka.

5. Počet komor:

V minulosti (před 10-15 lety) byl počet komor hrubým vodítkem pro představu o kvalitě tepelné izolace
Díky různým velmi účinným konstrukčním či technologickým opatřením při návrhu a výrobě moderních profilů je dnes množství komor profilů pro plastová okna naprosto nepodstatné.

Rozhodující pro stanovení kvality tepelné izolace je tedy jen a pouze hodnota prostupu tepla – tedy
Uw [W/m2K]. Čím nižší Uw, tím lepší izolační schopnosti budou plastová okna vykazovat.

ŘEČ ZÁKONŮ A NOREM

Při výběru plastových oken může napomoci porovnání některých parametrů podle domácích a evropských zákonů a norem. České normy jsou s evropskými sladěny nebo jsou ještě přísnější. Některé členské země Evropské unie, třeba Polsko, však dosud k evropským stavebním zákonům a normám nepřistoupily. Výrobky tamních firem proto tvrdší kritéria splňovat mohou, ale nemusí.

Zákazníci by proto neměli vybírat okna jen podle ceny a vzhledu, ale měli by se zajímat i o jejich technické vlastnosti, zejména o hodnoty součinitele prostupu tepla a součinitele spárové průvzdušnosti. Základní norma ČSN 730 540-2 pro budovy s převažující navrhovanou teplotou 20°C stanoví součinitel prostupu tepla 1,8. Hodnoty součinitele spárové průvzdušnosti i LV [m3/s.m.Pa-67] se podle výšky umístění oken pohybují od 0,85.10-4 do 0,30.10-4.

 

Správnou volbu Vám přeje tým MORAVA OKNO

Český autorizovaný výrobce oken a dveří TROCAL, SPECIALISTA NA BAREVNÁ PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE